Location : Home > M > MDF7-8P-2.54DS(56)
MDF7-8P-2.54DS(56)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-8P-2.54DS(56) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF7-8P-2.54DS(56) 50000 HIROSE 15+ Excellent Electronics Components Inc
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-83-129-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold