Location : Home > M > MDF7B-16DP-2.54DSA
MDF7B-16DP-2.54DSA
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7B-16DP-2.54DSA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF7B-16DP-2.54DSA CONN HDR 16POS 2.54MM 157160 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1695100 Industrial Controls, Meters Sensor Interface - Junction Blocks SENSOR ACTUATOR BOX 6SLOT 4POS