Location : Home > M > MLF1005VR18KT
MLF1005VR18KT
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-16G-03-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412
744273222 Filters Common Mode Chokes 30¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2.2 kOhm @ 100MHz 1.4A DCR 60 mOhm