Location : Home > M > MLF2012DR10MT000
MLF2012DR10MT000
Share on FacebookShare on Facebook
MLF2012DR10MT000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLF2012DR10MT000 standard package with RoHS 43720 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
MLF2012DR10MT000 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MLF2012DR10MT000 SMD 44000 TDK 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MLF2012DR10MT000 0805SMD 14000 TDK 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-54300W-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK 30MM X 30MM X 24.5MM
IRF3717 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 20A 8-SOIC
IRF3717 IR 15327 14-15+ SO8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
FQPF3N25 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 2.3A TO-220F
FQPF3N25 FAIRCHILD 4000 10+ BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
FQPF3N25 Fairchild 140230 NEW RoHS MOSFET N-CH 250V 2.3A TO-220F FindCores Electronics Inc.
FQPF3N25 Fairchild 232460 1538+ MOSFET N-CH 250V 2.3A TO-220F Alphatek Technology Limited
FQPF3N25 Semiconductor 31495 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ATS-18D-162-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM L-TAB T412
ATS-05B-178-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB T412
ATS-07F-02-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT
ATS-10B-52-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB
ATS-06H-97-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB
4306-016 Filters Feed Through Capacitors 500pF Feed Through Capacitor 200V 5A Axial, Press Fit