Location : Home > M > MLP102M200EB1C
MLP102M200EB1C
Share on FacebookShare on Facebook
MLP102M200EB1C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP102M200EB1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1000uF 200V 20 FLATPACK Lear 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MLP102M200EB1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1000uF 200V 20 FLATPACK Lear 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLP102M200EB1C CAP ALUM 1000UF 20 200V FLATPCK 585800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP102M200EB1C CAP ALUM 1000UF 20 200V FLATPCK 78190 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLP102M200EB1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1000uF 200V 20 FLATPACK Lear 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd