Location : Home > M > MLP113M050EB0C
MLP113M050EB0C
Share on FacebookShare on Facebook
MLP113M050EB0C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP113M050EB0C 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MLP113M050EB0C CAP ALUM 11000UF 20 50V FLATPCK 590100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP113M050EB0C CAP ALUM 11000UF 20 50V FLATPCK 695300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MLP113M050EB0C CAP ALUM 11000UF 20 50V FLATPCK 590100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
MLP113M050EB0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 11000uF 50V 20 FLATPACK Lear 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MLP113M050EB0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 11000uF 50V 20 FLATPACK Lear 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd