Location : Home > M > MLP221M350EA1C
MLP221M350EA1C
Share on FacebookShare on Facebook
MLP221M350EA1C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP221M350EA1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220uF 350Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLP221M350EA1C CAP ALUM 220UF 20 350V FLATPACK 804400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP221M350EA1C CAP ALUM 220UF 20 350V FLATPACK 78570 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLP221M350EA1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220uF 350Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd