Location : Home > M > MLP243M020EB1D
MLP243M020EB1D
Share on FacebookShare on Facebook
MLP243M020EB1D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP243M020EB1D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 24000uF 20Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLP243M020EB1D CAP ALUM 24000UF 20 20V FLATPCK 584300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP243M020EB1D CAP ALUM 24000UF 20 20V FLATPCK 78970 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLP243M020EB1D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 24000uF 20Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd