Location : Home > M > MLP383M016EB1C
MLP383M016EB1C
Share on FacebookShare on Facebook
MLP383M016EB1C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP383M016EB1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 38000uF 16Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLP383M016EB1C CAP ALUM 38000UF 20 16V FLATPCK 583500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP383M016EB1C CAP ALUM 38000UF 20 16V FLATPCK 79090 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLP383M016EB1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 38000uF 16Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd