Location : Home > M > MLS473M5R0EB0C
MLS473M5R0EB0C
Share on FacebookShare on Facebook
MLS473M5R0EB0C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLS473M5R0EB0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47000uF 5Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLS473M5R0EB0C CAP ALUM 47000UF 20 5V FLATPACK 598300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLS473M5R0EB0C CAP ALUM 47000UF 20 5V FLATPACK 78170 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com