Location : Home > M > MM3Z11VST1G
MM3Z11VST1G
Share on FacebookShare on Facebook
MM3Z11VST1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MM3Z11VST1G DIODE ZENER 11V 200MW SOD-323 242310 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MM3Z11VST1G SOD-323 61824 ONS 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
MM3Z11VST1G DIODE ZENER 11V 200MW SOD-323 242310 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MM3Z11VST1G ROSH 12323 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-226-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-226-41-012101 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-226-41-012101 Preci-Dip 147350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-226-41-012101 Preci-Dip 287830 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com