Location : Home > M > MM5Z11VT1G
MM5Z11VT1G
Share on FacebookShare on Facebook
MM5Z11VT1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MM5Z11VT1G SOD523 16000 LRC 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MM5Z11VT1G 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MM5Z11VT1G 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MM5Z11VT1G DIODE ZENER 11V 200MW SOD-523 241790 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MM5Z11VT1G 24335 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
MM5Z11VT1G standard package with RoHS 43800 ON/MOT/FSC 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-074-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-010-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-010-10-216101 Preci-Dip 147580 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-010-10-216101 Preci-Dip 288970 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1937664 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1937664 IC 40930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1937664 Phoenix Contact 157860 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1937664 Phoenix Contact 298410 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com