Location : Home > M > MM5Z22VT1G
MM5Z22VT1G
Share on FacebookShare on Facebook
MM5Z22VT1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MM5Z22VT1G standard package with RoHS 43160 ON/MOT/FSC 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
MM5Z22VT1G 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MM5Z22VT1G SOD-523 130000 ON/LRC 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MM5Z22VT1G 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MM5Z22VT1G DIODE ZENER 22V 200MW SOD-523 241660 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MM5Z22VT1G 24335 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
MM5Z22VT1G standard package with RoHS 43160 ON/MOT/FSC 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-127-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-127-41-001101 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-127-41-001101 Preci-Dip 147170 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-127-41-001101 Preci-Dip 288350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com