Location : Home > M > MM5Z36VT1
MM5Z36VT1
Share on FacebookShare on Facebook
MM5Z36VT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MM5Z36VT1 878596 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MM5Z36VT1 DIODE ZENER 36V 200MW SOD-523 242280 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MM5Z36VT1 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325138-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325138-11-0 IC 59530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-027-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-027-10-004101 IC 56000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-027-10-004101 Preci-Dip 147620 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-027-10-004101 Preci-Dip 288890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325108-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
315-93-101-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 1 Position Receptacle Connector Through Hole Gold
1842982 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1842982 Phoenix Contact 147370 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1842982 Phoenix Contact 297670 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com