Location : Home > M > MM5Z36VT1G
MM5Z36VT1G
Share on FacebookShare on Facebook
MM5Z36VT1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MM5Z36VT1G SOD523 40000 ON 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MM5Z36VT1G SOD-523-2 850000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MM5Z36VT1G 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MM5Z36VT1G Originalnew 20000 ONSemicond 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MM5Z36VT1G 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MM5Z36VT1G DIODE ZENER 36V 200MW SOD-523 241840 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5401TA Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 3A DO201AD
VM06350000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM06350000J0G Amphenol FCI 146950 2016+ 381 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
VM06350000J0G IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM06350000J0G NEW 87570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H505005200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
H505005200J0G Amphenol FCI 147240 2016+ 762 TB SPRING PLUG F/NUT Unitronix Electronics Limited
H505005200J0G IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H505005200J0G NEW 78950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8-320559-5 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-320559-5 Original 37904 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
OQ14B18000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) Vertical Through Hole
OQ14B18000J0G Amphenol FCI 147590 2016+ 250 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
OQ14B18000J0G IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ14B18000J0G NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
714-83-109-41-014101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.022" (0.41mm ~ 0.56mm) No Tail Solder
714-83-109-41-014101 IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-83-109-41-014101 Preci-Dip 157750 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-83-109-41-014101 Preci-Dip 278530 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
42638-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 16-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated