Location : Home > M > MM5Z47VT1G
MM5Z47VT1G
Share on FacebookShare on Facebook
MM5Z47VT1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MM5Z47VT1G standard package with RoHS 43120 ON/MOT/FSC 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
MM5Z47VT1G SOD-523-2 850000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MM5Z47VT1G Originalnew 20000 ONSemicond 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MM5Z47VT1G SOD-523 19000 ON 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MM5Z47VT1G 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MM5Z47VT1G 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MM5Z47VT1G DIODE ZENER 47V 200MW SOD-523 241580 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MM5Z47VT1G 24335 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TS13318C00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS13318C00J0G Amphenol FCI 157630 2016+ 381 TB PLU PLU WF HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS13318C00J0G IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS13318C00J0G NEW 88590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395360005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole