Location : Home > M > MM5Z56VT1
MM5Z56VT1
Share on FacebookShare on Facebook
MM5Z56VT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MM5Z56VT1 DIODE ZENER 56V 200MW SOD-523 241630 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MM5Z56VT1 SOD523 73500 ON 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MM5Z56VT1 Originalnew 20000 ONSemicond 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MM5Z56VT1 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MM5Z56VT1 SOD-523-2 850000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MM5Z56VT1 2490 ON 0405+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
MM5Z56VT1 DIODE ZENER 56V 200MW SOD-523 241630 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MM5Z56VT1 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
MM5Z56VT1 24335 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387416903 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
5452116 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole