Location : Home > M > MM5Z8V2T1
MM5Z8V2T1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MM5Z8V2T1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MM5Z8V2T1 ON SOD-52.. 18000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MM5Z8V2T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MM5Z8V2T1 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MM5Z8V2T1 DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD-523 242360 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MM5Z8V2T1 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445W22H25M00000 Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À20ppm Crystal 32pF 40 Ohm 0¡ãC ~ 50¡ãC Surface Mount 2-SMD
V808515100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
V808515100J0G Amphenol FCI 147710 2016+ 508 TB PLU PLU WF/NUT Unitronix Electronics Limited
V808515100J0G IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V808515100J0G NEW 99110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EZ03515000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
EZ03515000J0G IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EZ03515000J0G NEW 66730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1012640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1012640000 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1012640000 Weidmuller 147090 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1012640000 Weidmuller 297910 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1843664 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1843664 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1843664 Electronics 26830 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1843664 Phoenix Contact 288750 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1174720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.591" (15.00mm) Through Hole
1174720000 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1174720000 Weidmuller 157580 2016+ LX 15.00/03/90 4.5SN BK BX Unitronix Electronics Limited
1701373 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole