Location : Home > M > MMP2P22K-F
MMP2P22K-F
Share on FacebookShare on Facebook
MMP2P22K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMP2P22K-F 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MMP2P22K-F Film Capacitors 0.22uF 250Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
MMP2P22K-F 2013+ 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MMP2P22K-F CAP FILM 0.22UF 250VDC AXIAL 1211800 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MMP2P22K-F CAP FILM 0.22UF 250VDC AXIAL 805500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com