Location : Home > M > MMSZ12T1
MMSZ12T1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MMSZ12T1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MMSZ12T1G ON SOD123 301000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MMSZ12T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMSZ12T1 SOD123 660060 N/A 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MMSZ12T1 DIODE ZENER 12V 500MW SOD-123 8000 ON Semiconductor (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MMSZ12T1 DIODE ZENER 12V 500MW SOD-123 232460 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325031-01-0 Curtis Industries 157370 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
325031-01-0 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1616460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 12-26 AWG
1616460000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1616460000 Weidmuller 147870 2016+ TERM SGL LVL 500VAC 10A WM BG Unitronix Electronics Limited
1616460000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL LVL 500VAC 10A WM BG EKT Electronics Co., Ltd
1616460000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL LVL 500VAC 10A WM BG TPC Global Service Co.Ltd.