Location : Home > M > MMSZ12T1G
MMSZ12T1G
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MMSZ12T1G distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MMSZ12T1G ON SOD123 301000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MMSZ12T1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMSZ12T1G SOD-123-2 850000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MMSZ12T1G 3700 ON 2013Nopb CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
MMSZ12T1G SMD 12910 ON/PBF 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MMSZ12T1G Originalnew 20000 ONSemicond 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MMSZ12T1G SOD123PBFR 73500 ON 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MMSZ12T1G DIODE ZENER 12V 500MW SOD-123 8000 ON Semiconductor (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MMSZ12T1G na 200 S/N 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MMSZ12T1G 37359 ON 2013+ WLParts Electronics ltd
MMSZ12T1G 878596 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430000-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws