Location : Home > M > MMWA6P22K-F
MMWA6P22K-F
Share on FacebookShare on Facebook
MMWA6P22K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMWA6P22K-F CAP FILM 0.22UF 630VDC AXIAL 689700 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MMWA6P22K-F Original package well 87710 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMWA6P22K-F CAP FILM 0.22UF 630VDC AXIAL 1349700 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MMWA6P22K-F Film Capacitors .22UF 600V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MMWA6P22K-F 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com