Location : Home > M > MOC8100FVM
MOC8100FVM
Share on FacebookShare on Facebook
MOC8100FVM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MOC8100FVM Original package well 77510 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MOC8100FVM standard package with RoHS 43800 Fairchild 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
MOC8100FVM Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
450-10-264-01-899101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
450-10-264-01-899101 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
450-10-264-01-899101 Preci-Dip 157260 2016+ CONN HDR 64POS 2.54MM SMD Unitronix Electronics Limited
450-10-264-01-899101 Preci-Dip 287610 2016+ CONN HDR 64POS 2.54MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
894-70-027-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 27 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
894-70-027-20-002101 Preci-Dip 147200 2016+ CONN HDR 27POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
894-70-027-20-002101 Preci-Dip 297810 2016+ CONN HDR 27POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com