Location : Home > M > MPXQP47K
MPXQP47K
Share on FacebookShare on Facebook
MPXQP47K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MPXQP47K Film Capacitors .470uF 250Vac 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MPXQP47K Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MPXQP47K CAP FILM 0.47UF 275VAC RADIAL 1330500 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MPXQP47K NEW RoHS and More QTY 40580 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MPXQP47K CAP FILM 0.47UF 275VAC RADIAL 603200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MPXQP47K Film Capacitors .470uF 250Vac 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd