Location : Home > M > MS3116F22-41SW
MS3116F22-41SW
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/20WC8PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
KPT06E12-10PYDZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
TV06RQF-17-2PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
PT06P-14-5P(303) Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
GTC06CF-32-15S Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
GTC08A-40-56P Connectors, Interconnects Circular Connectors 85 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
10-109836-7S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
GTC07R28-5S-RDS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 5C 2#16 1#12 2#4 SKT RECP
GTCL030-24-67PW-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 19C 19#12 PIN RECP WALL RM
BACC63BV10F5PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
5747099-1 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods 15 Position Two Piece Backshell Connector Silver 180¡ã Shielded
85107EC1412P50 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
MS3106A20-24P-RES Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 4C 2#16 2#8 PIN PLUG
97-3102A22-19S-258 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 14C 14#16 SKT RECP
EEG.0B.304.CLL Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
GTC06LCF28-84S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 9C 9#8 SKT PLUG
0527451397 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 13 Position Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
PT01E-14-15P(424) Connectors, Interconnects Circular Connectors 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
1060323180 Connectors, Interconnects Fiber Optic Connectors CONN FIBER SC PLUG SMPLX 128UM
MS3116F22-32SW Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
MS3116F22-41S Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold