Location : Home > M > MS3116P20-41SW
MS3116P20-41SW
KPT01P10-98SY Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
DTS26W25-20JE Connectors, Interconnects Circular Connectors 30 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
ECG.3B.330.CLL Connectors, Interconnects Circular Connectors 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
ACC08E-18-1S(003)(A24) Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
MS25183-28-11P Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
TVP00DT-17-26SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
97-3107B24-7PY-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 16C 14#16, 2#12 PIN PLUG
CTVP00RW-17-6PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MS3106F24-22P Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
F05E-413146R Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 41 Position FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount
ACA3102E20-11SBA232 Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 13C 13#16 SKT RECP BOX
0781191208 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 20 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount