Location : Home > M > MS3456W20-22SW
MS3456W20-22SW
KPT02A20-24SX Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
CA3106E18-11SBA232 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
KPT07F22-55S Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
2M805-004-07M10-13SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 13C 13#23 SKT RECP THRD
D38999/24FG39PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
LJT06RT-23-21SD-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 21C 21#16 SKT PLUG
GTS06LCF20-7S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 8C 8#16 SKT PLUG
MS3108E22-2S Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
176381-4 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 100 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold
PT02E-14-19P(314) Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup
2FA1-NZSJ-C04-6 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMB, Fakra Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp
5146896-1 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 64 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
0520892219 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 22 Position FPC Connector Contacts, Top 0.039" (1.00mm) Through Hole, Right Angle