Location : Home > M > MS3476L18-30SW
MS3476L18-30SW
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA01F32-7PF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 35 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
10-569782-35P Connectors, Interconnects Circular Connectors TVS07RK-11-35P W/ PC CON
PTS00CGMSS2-14-18PW Connectors, Interconnects Circular Connectors PTSE 18C 18#20 PIN RECP
GTS08F-24-12S Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
PT06USSB3-14-12S-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 12C 8#20,4#16 SKT PLUG
GTC06G28-3S-025-RDS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 3C 3#8 SKT PLUG
UT0W6106PH Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
MS27466T21F16JA Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CN0967C18A14SN-200 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
PT02A-12-10S(001) Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
1-1337481-0 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMB Connector Jack, Male Pin 50 Ohm Through Hole, Right Angle Solder
GTS06CF-16S-1P Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
CA3106F14S-6PF80F0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
97-3106B32-17SX-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 4#4 SKT PLUG
ACS02E18-1S-472 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings AC 10C 10#16 SKT RECP
97-3108A28-15PW-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 35C 35#16 PIN PLUG
TVS06RF-11-2S-US Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
1962970000 Connectors, Interconnects Fiber Optic Connectors CONN FIBER LC PLUG DUPLX 127UM
3-88859-0 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors - Housings Housing FFC Housing for Female Contacts Connector Detent Lock 32Pos 0.100" (2.54mm)
MS3476L18-30S Connectors, Interconnects Circular Connectors 30 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold