Location : Home > M > MSDM200-18
MSDM200-18
Share on FacebookShare on Facebook
MSDM200-18 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38520-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38520-09-0 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38520-09-0 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASBM42Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Yellow 12-22 AWG
ASBM42Y Amphenol PCD 146950 2016+ TERM BLOCK 4CONT DIN 6MM YELLOW Unitronix Electronics Limited
ASBM42Y Amphenol PCD 287930 2016+ TERM BLOCK 4CONT DIN 6MM YELLOW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-3508-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-3508-20 Aries Electronics 157070 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-3508-20 Aries Electronics 279070 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-3508-20 Aries Electronics 157490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-3508-20 Aries Electronics 278730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-161-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 61 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
GFTSAX-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GFTSAX-5 Curtis Industries 157050 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GFTSAX-5 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GFTSAX-5 NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38033-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38033-15-0 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38033-15-0 NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-045-10-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 45 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-045-10-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-045-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-045-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 45POS SNGL .137 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-045-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 45POS SNGL .137 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1283460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1283460000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLA 19P OR TPC Global Service Co.Ltd.
1283460000 Weidmuller 157390 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1283460000 Weidmuller 297590 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1903397 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1903397 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1903397 Phoenix Contact 157510 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1903397 Phoenix Contact 299170 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395337418 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)