Location : Home > M > MTZJT-773.9B
MTZJT-773.9B
Share on FacebookShare on Facebook
MTZJT-773.9B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MTZJT-773.9B DIODE ZENER 3.9V 500MW DO-34 8000 Rohm Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MTZJT-773.9B DIODE ZENER 3.9V 500MW DO-34 231890 Rohm Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MTZJT-773.9B 22345 ROHM 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SBMB1F Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers BRIDGE RECT 1.5A 100V 4SIP