Location : Home > M > MX6SWT-H1-R250-000AZ5
MX6SWT-H1-R250-000AZ5
Share on FacebookShare on Facebook
MX6SWT-H1-R250-000AZ5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MX6SWT-H1-R250-000AZ5 LED XLAMP WHITE 2PLCC 17000 Cree Inc n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PBC15SBDN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
PBC15SBDN IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PBC15SBDN Sullins Connector Solutions 147610 2016+ CONN HEADER .100 SINGL R/A 15POS Unitronix Electronics Limited
PBC15SBDN Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
RT6222AHGJ6F Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 1 Output 2.5A SOT-23-6
MAX805TCPA MAXIM 161870 2014+RoHS For more pls contact us Microtranik Components Services
MAX805TCPA MAXIM 36452 2013+ New And Original Semilex Electronics Direct
MAX805TCPA N/A 10-20000 10/11+ smd/dip Fantastic Technologies limited.
S-13R1B35-A4T2U3 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.5V 150mA HSNT-4-B
1987030-1 Networking Solutions Switches, Hubs IND. ETHERNET SWITCH TES-800
854-17722 Networking Solutions Media Converters IE MINIFIBERLINX-II/LASTGASP MOD
854-17722 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2700911 Optoelectronics Display Modules - LCD, OLED, Graphic Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Ethernet, USB 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA)
5082-7656 Optoelectronics Display Modules - LED Character and Numeric Character LED Display Module Red 7-Segment +/-1 (overflow) Character Universal 2.1V 20mA 0.750" H x 0.500" W x 0.250" D (19.05mm x 12.70mm x 6.35mm) 14-DIP (0.300", 7.62mm), 12 Leads
5082-7656 HP 10000 16+ 7.6mm(0.3inch)/10.9mm(0.43inch) Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
5082-7656 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
5082-7656 IC 37310 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
808-38233 Optoelectronics Fiber Optics - Transceiver Modules Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 1.25Gbps 3.3V SC Pluggable, SFP+