Location : Home > M > MXLSMCG16AE3
MXLSMCG16AE3
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
15NLE100E Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CARTRIDGE 100A 15.5KVAC
0FNY0030S Circuit Protection Fuseholders FUSE HOLDER CART 32V 30A IN LINE
BK/S505-2A Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 2A 250VAC 5X20MM
PCH-5-R Circuit Protection Fuses FUSE BOARD MOUNT 5A 125VAC RAD
30313000001 Circuit Protection Fuses FUSE BRD MNT 3A 125VAC 63VDC RAD
SL22 16004-A Circuit Protection Inrush Current Limiters (ICL) ICL 16 OHM 20% 4A 22MM