Location : Home > N > NA02518100J0G
NA02518100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
NA02518100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBG5344A/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 5W SMBG
SMBG5344A/TR13 IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBG5344A/TR13 NEW 87550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ZM4745A-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 1W DO213AB
ZM4745A-GS18 659874 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
ZM4745A-GS18 659874 13+ fenyang electronics co.,ltd
ZM4745A-GS18 659874 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ZM4745A-GS18 14 16598 ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
BZX84C3V3-G3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23-3
BZX84C3V3-G3-18 IC 37500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84C3V3-G3-18 NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TLZ22-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 500MW SOD80
TLZ22-GS18 IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLZ22-GS18 NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRF520N Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 9.7A TO-220AB
IRF520N IR 38584 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IRF520N IR 45340 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
IRF520N ORIGINAL 55000 2009+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
S3B-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 3A DO214AB
S3B-TP IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S3B-TP Micro Commercial Co 85900 12+ DO-214AB SMC SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
S3B-TP Micro Commercial Co (VA) 8000 2012+ RECTIFIER SIL 3A 100V DO-214AB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
S3B-TP Micro Commercial Co (VA) 8000 2015+ RECTIFIER SIL 3A 100V DO-214AB enkaite Electronics Co., Ltd
430203-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws