Location : Home > N > NH033F2-L
NH033F2-L
Share on FacebookShare on Facebook
NH033F2-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NH033F2-L CONVERTER DC/DC 3.3V 33W OUT 8000 Lineage Power 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09185607329 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole