Location : Home > N > NOJC686M002SWJ
NOJC686M002SWJ
Share on FacebookShare on Facebook
NOJC686M002SWJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOJC686M002SWJ Niobium Oxide Capacitors 2.5V 68uF 20 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
NOJC686M002SWJ 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
NOJC686M002SWJ CAP NIOB OXIDE 68UF 2.5V 2312 1218800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOJC686M002SWJ Niobium Oxide Capacitors 2.5V 68uF 20 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com