Location : Home > N > NOSD227M006R0100
NOSD227M006R0100
Share on FacebookShare on Facebook
NOSD227M006R0100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOSD227M006R0100 CAP NIOB OXIDE 220UF 6.3V 2917 1224700 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOSD227M006R0100 Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 220uF 20 ESR=100 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NOSD227M006R0100 Originalnew 49810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk