Location : Home > N > NOSD477M004R0100
NOSD477M004R0100
Share on FacebookShare on Facebook
NOSD477M004R0100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOSD477M004R0100 CAP NIOB OXIDE 470UF 4V 2917 1436000 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOSD477M004R0100 Originalnew 49810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
NOSD477M004R0100 Niobium Oxide Capacitors 4volts 470uF ESR=100 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com