Location : Home > N > NX2520SA-20.000000MHZ
NX2520SA-20.000000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
NX2520SA-20.000000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NX2520SA-20.000000MHZ CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD 78890 NDK 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
NX2520SA-20.000000MHZ CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD 57719 NDK 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NX2520SA-20.000000MHZ CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD 62445 NDK 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TB100-04B Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
TB100-04B Eaton 147230 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
TB100-04B IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TB100-04B NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-130517-1 IC 56560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1502-3 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.219" (5.56mm) Tin