Location : Home > O > OSTTS10015B
OSTTS10015B
Share on FacebookShare on Facebook
OSTTS10015B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTTS10015B TERM BLOCK PLUG 10POS 7.62MM 157410 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430211-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
316-83-143-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-143-41-003101 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-143-41-003101 Preci-Dip 146980 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-143-41-003101 Preci-Dip 287570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430615-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430615-11-0 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFM315-LPPE-D21-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM315-LPPE-D21-SP-BK Sullins Connector Solutions 146980 2016+ CONN HEADER 1MM 42POS Unitronix Electronics Limited
32-6501-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
32-6501-21 Aries Electronics 147490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
32-6501-21 Aries Electronics 278370 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325038-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0009522138 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
4-641216-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-641216-2 Electronics 27841 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-641216-2 Electronics 27841 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
T38335-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38335-20-0 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38335-20-0 NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
103309-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
103309-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER LOPRO STR 20POS GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0399800323 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1040250000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1040250000 Weidmuller 157880 2016+ CONN HEADER 18POS 3.81MM BLK R/A Unitronix Electronics Limited
1040250000 Weidmuller 297370 2016+ CONN HEADER 18POS 3.81MM BLK R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546722-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate