Location : Home > O > OVM12F3W7
OVM12F3W7
Share on FacebookShare on Facebook
OVM12F3W7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OVM12F3W7 originalnew 221541 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
OVM12F3W7 ROHS 118000 OPTEK 13+/14+ WLParts Electronics ltd
OVM12F3W7 654978 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
OVM12F3W7 LED MODULE 3POS WHITE IP67 CLEAR 8000 TT Electronics/Optek Technolog 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929665-01-36-EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 72 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929665-01-36-EU 3M 287470 2016+ CONN HEADER 72POS DL .100 GO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929665-01-36-EU 3M 8000 2012+ CONN HEADER 72POS DL .100 GO Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929665-01-36-EU IC 57390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
802-10-042-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 42 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0026482126 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold