Location : Home > P > P3206UBTP
P3206UBTP
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-5560/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 3.9UF 10% 100V AXIAL
M39003/01-3168H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.1UF 20% 100V AXIAL
M39003/01-3168H IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-3168H Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
0034.2515 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 800MA 250VAC 125VDC
203-222-2-42-203-4-1-3 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 20A 32VDC ROCKER
203-222-2-42-203-4-1-3 Sensata Technologies/Airpax 138270 2015+ CIR BRKR 20A 32VDC ROCKER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
203-222-2-42-203-4-1-3 Sensata Technologies/Airpax 139900 NEW RoHS CIR BRKR 20A 32VDC ROCKER FindCores Electronics Co.,Ltd.
203-222-2-42-203-4-1-3 Sensata Technologies/Airpax 262280 1532+ CIR BRKR 20A 32VDC ROCKER AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
203-222-2-42-203-4-1-3 Sensata Technologies/Airpax 57549 2015+ CIR BRKR 20A 32VDC ROCKER Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com