Location : Home > P > P50LE-030P1-R1-DA
P50LE-030P1-R1-DA
Share on FacebookShare on Facebook
P50LE-030P1-R1-DA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P50LE-030P1-R1-DA CONN PLUG 30POS STR .050 GOLD 147220 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-028-20-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
800-10-028-20-004101 IC 57900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-028-20-004101 Preci-Dip 147260 2016+ CONN HDR 28POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-028-20-004101 Preci-Dip 297870 2016+ CONN HDR 28POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0741621226 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold