Location : Home > P > P50LE-040P1-R1-DA
P50LE-040P1-R1-DA
Share on FacebookShare on Facebook
P50LE-040P1-R1-DA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P50LE-040P1-R1-DA CONN PLUG 40POS STR .050 GOL 147130 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0713492018 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin