Location : Home > P > P50LE-050P1-R1-DA
P50LE-050P1-R1-DA
Share on FacebookShare on Facebook
P50LE-050P1-R1-DA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P50LE-050P1-R1-DA CONN PLUG 50POS STR .050 GOLD 157270 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38148-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38148-11-0 IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38148-11-0 NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-042-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-042-10-143101 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-042-10-143101 Preci-Dip 146960 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
803-83-020-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-020-30-001191 Preci-Dip 147780 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-020-30-001191 Preci-Dip 287470 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-87-125-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-87-125-41-036101 IC 56170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-87-125-41-036101 Preci-Dip 146980 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-87-125-41-036101 Preci-Dip 297990 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
861410021H110BLLF Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Blue Closed Top 0.125" (3.18mm) Gold
861410021H110BLLF Amphenol FCI 157380 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
69154-214 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT?
69154-214 56020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69154-214 Amphenol FCI 298130 2016+ CONN RCPT 28POS .100 DBL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
69154-214 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
69154-214 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
812-22-030-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 30 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-030-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-030-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-030-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 30POS SNGL .335 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-030-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 30POS SNGL .335 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd