Location : Home > P > P50LE-080P1-R1-DA
P50LE-080P1-R1-DA
Share on FacebookShare on Facebook
P50LE-080P1-R1-DA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P50LE-080P1-R1-DA POS-80 1000 3M 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
P50LE-080P1-R1-DA POS-80 10066 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
P50LE-080P1-R1-DA CONN PLUG 80POS STR .050 GOLD 157640 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
P50LE-080P1-R1-DA ROSH 7500 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015913260 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
3433-5303 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3433-5303 3M 8000 2012+ CONN HEADER 50POS R/A LONG LATCH Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3433-5303 Electronics 27101 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3433-5303 STOCK 43430 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
3433-5303 STOCK 43430 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1241656-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin