Location : Home > P > PBC13DFEN
PBC13DFEN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC13DFEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC13DFEN CONN HEADER .100 DUAL STR 26POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
PBC13DFEN CONN HEADER .100 DUAL STR 26POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
399-10-113-10-009000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-10-113-10-009000 IC 60100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-10-113-10-009000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147590 2016+ CONN HEADER 13POS .100 R/ANGLE Unitronix Electronics Limited
399-10-113-10-009000 Mill-Max Manufacturing Corp. 299210 2016+ CONN HEADER 13POS .100 R/ANGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com