Location : Home > P > PBC22DACN
PBC22DACN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC22DACN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC22DACN Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PBC22DACN CONN HEADER .100 DUAL STR 44POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
349-10-122-00-560000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
349-10-122-00-560000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157070 2016+ CONN HEADER 22POS SMD SNGL ROW Unitronix Electronics Limited
349-10-122-00-560000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287930 2016+ CONN HEADER 22POS SMD SNGL ROW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com