Location : Home > P > PBC22SAFN
PBC22SAFN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC22SAFN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC22SAFN CONN HEADER .100 SINGL STR 22POS 147200 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NCP707BMX150TCG Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 200mA 4-XDFN (1x1)
NCP707BMX150TCG NEW 78190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NCP707BMX150TCG ON 39824 NEW RoHS IC REG LDO 1.5V 0.2A 4XDFN FindCores Electronics Inc.
NCP707BMX150TCG ON 57479 1415+ IC REG LDO 1.5V 0.2A 4XDFN Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NCP707BMX150TCG ON 87810 2015+ IC REG LDO 1.5V 0.2A 4XDFN Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1581T8 Line Protection, Distribution, Backups Power Distribution, Surge Protectors POWER STRIP 17" 10A 230VAC 8OUT