Location : Home > P > PBC25SAFN
PBC25SAFN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC25SAFN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC25SAFN CONN HEADER .100 SINGL STR 25POS 147770 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-030-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-030-66-001101 IC 57380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-030-66-001101 Preci-Dip 157200 2016+ CONN HDR 30POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-030-66-001101 Preci-Dip 287670 2016+ CONN HDR 30POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com