Location : Home > P > PBC26SAFN
PBC26SAFN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC26SAFN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC26SAFN CONN HEADER .100 SINGL STR 26POS 147740 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09185505321 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
850-10-041-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 41 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
850-10-041-20-001101 Preci-Dip 157870 2016+ CONN HDR 41POS 1.27MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
850-10-041-20-001101 Preci-Dip 287510 2016+ CONN HDR 41POS 1.27MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com